Pełna obsługa przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii

Polska Agencja Nieruchomości na Costa Del Sol

Dlaczego My?

Marbella US1

wieloletnie doświadczenie na rynku hiszpańskim

Marbella US2

najwyższa jakość usług potwierdzona opiniami Klientów

Marbella US3

zawsze 0% prowizji od strony kupującego

Marbella-US4

profesjonalna obsługa prawna

Marbella Houses - Polskie biuro pośrednictwa nieruchomości w Hiszpanii.

Jesteśmy firmą rodzinną działającą jedynie w gronie rodziny i przyjaciół, dlatego, atmosfera współpracy z nami jest bardzo przyjazna. Nasze doświadczenia z rynkiem nieruchomości w Hiszpanii sięgają 2014 roku. Zawsze koncentrujemy się przede wszystkich na kliencie i jego potrzebach. Budujemy relacje a nie tylko sprzedajemy. Dlatego przed wysłaniem jakiejkolwiek propozycji niezwykle ważna jest dla nas rozmowa, podczas której pragniemy poznać coś więcej niż tylko wysokość budżetu. Żyjemy Hiszpanią, Andaluzją i Costa del Sol dlatego tak dobrze znamy ten rynek. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Oferujemy pełną obsługę przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii.

Willa klasy premium z rynku pierwotnego jako wakacyjny dom? A może apartament lub penthouse z rynku wtórnego z przeznaczeniem na wynajem i szybki zwrot z inwestycji? Dobrze trafiłeś!

Obsługa premium i 0% prowizji.

Nie martw się o ceny. Dla naszych Klientów zawsze negocjujemy najlepsze stawki, ale to co nas szczególnie wyróżnia to jakość obsługi.

Pamiętaj też, że strona kupująca nie płaci prowizji!

Inwestorom kupującym nieruchomości pod wynajem oferujemy pełny pakiet usług krótko i długoterminowego zarządzania najmem.

Twój własny apartament jako dochodowa inwestycja!
W okresie kiedy nie będziesz chciał korzystać ze swojej nieruchomości, stanie się ona bezobsługowym źródłem dochodu pasywnego.

W zamian za 20% od wygenerowanego przychodu zajmiemy się:

– marketingiem,
– obsługą rezerwacji,
– praniem i sprzątaniem,
– całodobową opieką nad gośćmi,
– nadzorem nad stanem technicznym apartamentu.

Pełna obsługa prawna zakupu nieruchomości w Hiszpanii (Costa del Sol, Andaluzja).

W celu zakupu nieruchomości w Hiszpanii i później ewentualnego wynajmu w celach zarobkowych, konieczne będzie wyrobienie hiszpańskiego numeru identyfikacji podatkowej – w skrócie numer NIE (Número de identidad de extranjero). Nasze biuro prawne w Hiszpanii zajmie się wszelkimi formalnościami. Poprowadzimy Cię krok po kroku w języku polskim.

Finansowanie zakupu nieruchomości w Hiszpanii (Costa del Sol, Andaluzja).

Zaczynamy od pomocy w założeniu konta bankowego w wybranej placówce. Jest to niezbędne do zakupu nieruchomości w Hiszpanii, jeśli chcemy posiłkować się dużo korzystniejszym kredytem niż w Polsce.

Aby uzyskać kredyt potrzebne są jedynie:
– dowód osobisty lub paszport
– zaświadczenia o dochodach (PIT`y z ostatnich dwóch lat)
– raport BIK (https://www.bik.pl/klienci-indywidualni/raport-bik)

Spokojnie. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie tego procesu i wszystko odbywa się w języku polskim. Sprawdź naszą ofertę domów na sprzedaż i apartamentów na sprzedaż w Costa del Sol.

Compare listings

Porównać