Słynny klub La Cabane w Los Monteros (Marbella Wschodnia) odnowiony przez Dolce & Gabbana

La Cabane Dolce & Gabbana Marbella

Dani García wprowadza Dolce & Gabbana do nowego klubu plażowego w Marbelli

Słynny klub plażowy La Cabane w Los Monteros (Marbella Wschodnia) konsekwentnie podbija serca zarówno mieszkańców, jak i turystów, stając się preferowanym adresem do wypoczynku. W miejscu, w którym wybitne marki przybywają, aby wzbogacić swoje portfolio, Dolce & Gabbana wybrała La Cabane, aby rozszerzyć swoje dziedzictwo, dołączając do grona znakomitych lokalizacji, takich jak Capri i Taormina we Włoszech, a także Saint Tropez we Francji.

Grupa kierowana przez szefa kuchni z Malagi współpracuje z Mosh i włoską marką modową, aby stworzyć nową koncepcję w La Cabane.

Dani García od dłuższego czasu myślał o współpracy z dużą marką modową. Widział, jak to działa w restauracjach plażowych poza Hiszpanią i pomyślał, że zadziała w Marbelli.

Okazja do współpracy na Costa del Sol z firmą kierowaną przez szefa kuchni z Malagi nadarzyła się dzięki grupie Mosh i włoskiemu gigantowi mody Dolce & Gabbana. Te trzy filary wspierają teraz ponowny powrót La Cabane, charakterystycznego klubu plażowego w Los Monteros w Marbelli, który ponownie otwiera swoje podwoje po przejęciu hotelu przez firmę inwestycyjną Stoneweg.

„Dla mnie już samo otoczenie ma wiele magicznych elementów, to wielkie wyzwanie stanowi dla nas nowe wyzwanie” – przyznał Dani García o ambitnym projekcie i swojej pierwszej koncepcji klubu plażowego. Wraz z Mosh, jego grupa była odpowiedzialna za przeprojektowanie i zarządzanie, przekształcając ofertę gastronomiczną i rozrywkową, z codziennymi występami i DJ-ami-rezydentami.

Restauracja La Cabane

Klub plażowy La Cabane obraca się wokół basenu, ale w restauracji jego osią jest koncepcja kuchni andaluzyjskiej Daniego Garcíi z wyraźnymi wpływami Włoch i najbardziej efektownymi produktami. W nowym kierunku restauracji, pod kierownictwem zespołu szefa kuchni, to miejsce staje się niezbędną randką z gastronomią. Dzięki wsparciu Mosh Group, takich miejsc jak Playa Padre, Momento czy Mosh Funkitchen, wszystkie z nich są ikonami nowej oferty w Marbelli.

Pizza La Cabane

Dani García proponuje sałatkę z homara i mango, która staje się spektaklem do dzielenia się podczas swobodnego lunchu, a kawior jest wychwalany na pizzy, w klasycznym fettuccine Alfredo lub w kanapce z tatarem z czerwonych krewetek. Andaluzyjskie skorupiaki lub tuńczyk z Kadyksu stają się wizytówką menu, które wymaga, aby nasze otoczenie zostało odkryte przez wszystkich klientów z połowy świata, którzy wybierają La Cabane na niezapomniane dni na Costa del Sol.

Dani Garcia La Cabane Marbella

Unikalnym dodatkiem do klubu plażowego jest Dolci Room, który znajduje się w restauracji klubu plażowego. Stanowiąc kontrast dla dominujących niebieskich i białych odcieni Blu Mediterraneo, Dolci Room ożywa wybuchami żywych kolorów dzięki ponadczasowemu sycylijskiemu wozowi konnemu inspirowanemu nadrukiem D & G: Carretto Siciliano.

Dolci Room Marbella

Goście mogą tu skosztować ekskluzywnych deserów stworzonych specjalnie dla marki.

Desery La Cabane

Sklep pop-up

„Tutaj czujesz się otoczony przez wszechświat Dolce & Gabbana, sam tak się czułem pracując nad menu i był to ekscytujący i bardzo satysfakcjonujący okres” – powiedział García o koncepcji inspirowanej śródziemnomorskimi Włochami, w której prestiżowa włoska marka odgrywa wiodącą rolę.

Po wprowadzeniu swoich kultowych nadruków Blu Mediterraneo do luksusowych klubów plażowych na wybrzeżach Capri, Taorminy i Saint Tropez, teraz wprowadza je do Marbelli, wraz ze sklepem pop-up.

Szef kuchni z Marbelli zainspirował się tym wszystkim podczas projektowania menu, które jest „proste i oparte na produktach” i oferuje wszystko, od risotto i mozzarelli po kawior i surowy bar z szeroką gamą ryb i owoców morza oraz, oczywiście, różne opcje makaronów i pizzy. A jako wisienka na torcie, Dolci Room oferuje ekskluzywną salę deserową.

Międzynarodowa ekspansja

„Dzięki temu projektowi wiele się nauczyłem, zarówno od Dolce & Gabbana, jak i Mosh, co otwiera przed nami świat możliwości”.

García widzi możliwości ewolucji tego „nowego języka gastronomicznego”. Z około dwudziestoma restauracjami na całym świecie, szef kuchni z Marbelli kontynuuje swój międzynarodowy plan ekspansji, którego celem jest dotarcie do Dubaju, Miami, Amsterdamu i Budapesztu w ciągu najbliższych kilku miesięcy, oprócz nowych Tragabuches i Lobito de Mar w Madrycie.

Lokalizacja
La Cabane Beach Club cieszy się prestiżową lokalizacją przy plaży w Los Monteros. Los Monteros znajduje się w Marbella East, znanej jako spokojna i cicha okolica usiana wspaniałymi willami i kamienicami.

Lokalizacja w google maps: https://goo.gl/maps/uk2RbrFkH9riXaPt6

Obszar ten jest dogodnie dostępny dzięki połączeniu z nadmorską drogą A-7, a także znajduje się 5 minut od centrum Marbelli i mniej niż 15 minut od obszarów takich jak Złota Mila, Nueva Andalucía i słynne Puerto Banus.

Źródło: https://lacabanemarbella.com/en/beach-club

Compare listings

Porównać