Malaga turystycznym hitem w 2023 roku wg serwisu Airbnb

Malaga turystycznym hitem w 2023 roku wg serwisu Airbnb

Malaga turystycznym hitem w 2023 roku wg serwisu Airbnb

Serwis Airbnb przygotował listę kierunków, które mają cieszyć się największym zainteresowaniem w 2023 roku. W pierwszej dziesiątce znalazło się tylko jedno europejskie miasto. Które miejsca będą turystycznymi hitami?

Globalna statystyka wskazuje, że w 2023 roku ulubionymi miastami na city break będą hiszpańska Malaga oraz Sydney i Melbourne w Australii, a zaraz za nimi główne miasta Nowej Zelandii oraz stolica Tajlandii.

Oto 10 miast, które będą cieszyć się największym zainteresowaniem wśród turystów w 2023 r. według Airbnb.

  1. Malaga w Hiszpanii
  2. Sydney w Australii
  3. Melbourne w Australii
  4. Auckland na Nowej Zelandii
  5. Bangkok w Tajlandii
  6. Queenstown na Nowej Zelandii
  7. Florianópoli w Brazylii
  8. Porto Seguro w Brazylii
  9. Perth w Australii
  10. Salvador w Brazylii

Malaga miasto Picassa

Miasto leży na wybrzeżu Morza Śródziemnego w hiszpańskiej Andaluzji. Malaga to połączenie kultury i morza z tętniącą życiem atmosferą, licznymi barami serwującymi tapas, nowoczesnymi dzielnicami, portem oraz zabytkami.

Malaga to również nadmorski kurort wybrzeża Costa del Sol, gdzie możemy do woli korzystać z uroków plażowania na Playa de La Malagueta – głównej plaży miejskiej i bogatej infrastruktury. Można także wybrać nieco dalszy pas plaż na południe od portu. Podczas wakacji w Maladze warto oczywiście zobaczyć miejsce narodzenia najsłynniejszego mieszkańca Malagi – Pabla Picassa. Budynek mieści się obok Muzeum Sztuk Pięknych.

Źródło: airbnb.com

Compare listings

Porównać