Malaga Christmas Lights

Malaga Christmas Lights to obowiązkowa atrakcja dla każdego, kto odwiedza Costa del Sol w okresie świątecznym. Światła są znane na całym świecie ze spektakularnego pokazu światła i dźwięku. W 2023 r. włączenie świateł bożonarodzeniowych w Maladze odbędzie się w piątek, 24 listopada o godz. 19:00.

Światła na Calle Larios są główną atrakcją i składają się z 16 niebiańskich aniołów na 32 kolumnach rozciągniętych wzdłuż całej długości ulicy. Pokaz jest oszałamiający w nocy i prawie tak samo dobry w biały dzień. Alameda Principal również zajmuje centralne miejsce z 500 wiszącymi światłami o tematyce liści na drzewach figowych i sześciu jasno oświetlonych drzewach migdałowych.

Oprócz światełek, w okresie świątecznym w Maladze można cieszyć się kilkoma innymi atrakcjami. Możesz zwiedzić jarmarki bożonarodzeniowe, pojeździć na łyżwach lub wziąć udział w koncercie bożonarodzeniowym.

Nie przegap tego magicznego doświadczenia! Światła będą włączone codziennie od 18:30 do 12:00 w weekendy i w przeddzień świąt państwowych do 2:00 nad ranem. W dniach 24 i 31 będą włączone do 6 rano.

 

Compare listings

Porównać