Festiwal Starlite w Marbelli

Festiwal Starlite w Marbelli
21 czerwca 2023 – 02 września 2023

Coroczne święto filmu, muzyki, mody, gastronomii i sztuki.  Festiwal skupia międzynarodowe gwiazdy i jest gospodarzem dużej gali charytatywnej.

Scenerią wydarzenia jest naturalna przestrzeń na świeżym powietrzu, La Cantera de Marbella, która zamienia się w dyskotekę pod gwiazdami. Festiwal łączy w sobie wszystkie dziedziny kultury i gości światowej sławy artystów, którzy występują w kameralnych przestrzeniach. Ekskluzywny festiwal, który gromadzi około 60 000 osób i organizuje coroczną wielką galę charytatywną prowadzoną przez aktora Antonio Banderasa. Starlite to najlepszy festiwal butikowy na świecie. Po jedenastu edycjach jest to najdłużej trwający festiwal z ponad 60 dniami koncertów.

Muzyka, kultura i gastronomia współistnieją w jednej przestrzeni. Niezbędne spotkanie dla tych, którzy chcą cieszyć się bliskimi i kameralnymi koncertami w niezrównanym miejscu. Jego program obejmuje opcje dla wszystkich odbiorców, wieku i gustów muzycznych.

Artyści tacy jak Enrique Iglesias, Elton John, Christina Aguilera, Lenny Kravitz, Diana Ross, Lionel Richie, Andrea Bocelli, Maluma, Ricky Martin, Tom Jones, Pet Shop Boys, Alejandro Sanz, Eros Ramazzotti, Luis Fonsi, Plácido Domingo, Anastacia, Jessie J, Nicky Jam, Luis Miguel, Sting, Maná czy Hardwell grali swoją muzykę w Starlite Catalana Occidente, oferując niezapomniane wieczory.

Festiwal Starlite Marbella to nie tylko muzyka. Niesamowite doznania zaczynają się już przed koncertem z ofertą gastronomiczną na letnim tarasie i są kontynuowane po koncercie z setami DJ-skimi, w wyjątkowym otoczeniu. Festiwal oferuje możliwość uzyskania pełnego spektrum wrażeń dzięki kolacji w restauracji dla smakoszy lub stolikowi w strefie Sessions, aby móc bawić się na imprezach po koncercie.

Ponadto co roku odbywa się Starlite Gala. Wraz ze swoimi gospodarzami, Antonio Banderasem i Sandrą Garcíą-SanJuán, stała się wydarzeniem charytatywnym par excellence, nagradzającym solidarność tych, którzy uczynili sprawę innych swoją własną.

Strona internetowa Festiwalu Starlite: https://starlitemarbella.com/en/

Compare listings

Porównać